Loading

Idea

Scroll Down

Co to jest MINDsetBODY?

MINDsetBODY to kompleksowy program pracy z ciałem i umysłem, wykorzystujący stymulujące i terapeutyczne właściwości ciepła i światła.

To program terapeutyczno-treningowy, który poprawia kondycję psychofizyczną oraz modeluje sylwetkę i kształty ciała.

To specjalnie zaprojektowane ćwiczenia z elementami tańca, odbywające się w odpowiednio zaaranżowanej przestrzeni, które pobudzają zmysły, dostarczając przyjemność, energię i witalność.

To trening ciała i umysłu, który rozwija umiejętność fizycznego prezentowania swojej osobowości i wyrażania własnego stylu.

Jaką mamy misję?

Maksimum życia. Maksimum przyjemności. Maksimum ekspresji.

Chcemy pozytywnie wpływać na jakość Twojego życia. Na Twoje zdrowie i samopoczucie. Maksymalizować doznania, doświadczenia, przyjemności. Zapewnić jak najwięcej sposobów i środków, dzięki którym wyrazisz swoją osobowość.

Jak realizujemy nasze wartości?

Zgodnie z nazwą. Wpływamy na ciało (Body), uwalniając umysł (Mind) i kształtując pozytywne nastawienie (Set).

Wzmacniamy i modelujemy Twoje ciało, wyczulamy Twój umysł, dajemy Ci energię do życia.

Jak działamy?

Trzeba kochać życie, żeby je przeżywać, i trzeba przeżywać życie, aby je kochać.

Thornton Wilder

Ciało › umysł › nastawienie › ciało
  • Punktem wyjścia jest praca nad ciałem. Koncentracja na doświadczaniu. Na tu i teraz. Właściwie traktując ciało, otwierasz się na jego potrzeby.
  • Uwalniasz wtedy umysł, który staje się świadomy i projektujący zmianę. Wrażliwy i czuły na bodźce. Nastawiony na Twoje potrzeby. Szukający najlepszej drogi do ich spełnienia.
  • W ten sposób kształtujesz swoje nastawienie. Wielokrotnie powtarzane ćwiczenia i refleksja nad tym, co mówi Twoje ciało, prowadzą do zmiany stosunku do życia. Do trwałej zmiany nastawienia wobec siebie i otoczenia. Do poczucia sprawstwa, pewności siebie, optymizmu. Do dobrego samopoczucia i zdrowia.
  • Nastawienie manifestuje się w sylwetce i postawie, cieleśnie wyrażanej osobowości.  W tym, jak prezentujesz się światu. W Twoim zachowaniu i stylu. W ekspresji Twojego ja.

W ten sposób pokonujemy drogę od ciała i umysłu, przez zmianę nastawienia, na powrót do ciała. Ale teraz do ciała doskonalszego, wrażliwego i świadomego.

Obietnica

Wywodzimy się z tańca. Inspiruje nas i wierzymy, że zainspiruje Ciebie.

Ciało tancerza jest umięśnione, silne, smukłe, wyprostowane. Ciało tancerza jest świadome i uważne. Ciało tancerza wyraża jego osobowość i przemawia do wyobraźni innych. Takie ciało Ci obiecujemy.